سخت افزار- شبکه - امنیت

کامپیوتر

چرا آموزش شبکه؟

رشد چشمگیر فناوری اطلاعات و به خصوص شبکه طی سالیان اخیر زمینه ساز ایجاد فرصت های شغلی فراوانی دراین بخش شده است. این امر سبب شده تا بسیاری از علاقمندان IT با هدف ارتقاء سطح دانش و اطلاعات خود به شرکت در دوره های آموزش شبکه گرایش پیدا کنند.

آموزش شبکه با کدام دوره شروع می شود؟

دوره Network+ یا (CompTIA Network Plus) را می توان تقریبا پیش نیاز تمامی دوره های مربوط به دوره های سیسکو و دوره های مایکروسافت دانست و بیشتر علاقه مندان ورود به حوزه شبکه باید در این دوره آموزشی شرکت کنند. طراحی دوره نتورک پلاس به گونه ای انجام شده است که بتواند مشتاقان به کار در حوزه شبکه را با پایه و اساس طراحی، پیکربندی و عیب یابی زیرساخت های متعلق به شبکه های بی سیم و با سیم آشنا سازد.

در این دوره با اصول ابتدایی مربوط به شبکه آشنا می‌شوید و مبانی شبکه‌های کامپیوتری، لایه‌های OSI، مفاهیم و ساختار IP address و انواع شبکه‌های کامپیوتری مثل LAN ، WAN  و MAN را آموزش خواهید دید. بنابراین این دوره پایه و پیش نیازی برای یادگیری سایر دوره‌های شبکه است، که این اطلاعات در ادامه مسیر کاریتان در حوزه آی تی، به شما کمک می‌کند، علایق خود در این زمینه بهتر بشناسید تا تصویر بهتری از آینده کاری خود در حوزه شبکه داشته باشید و بتوانید در ادامه سایر مدارک ارزشمند نتورک را دریافت نمایید.
 

بعد از تسلط به نتورک پلاس مسیر شما در دو شاخه می‌تواند امتداد پیدا کند، دوره CCNA متعلق به شرکت سیسکو و دوره MCSA متعلق به شرکت مایکروسافت.


CCNA : در دوره CCNA شما با مفاهیم اصول زیر ساخت در شبکه‌های کامپیوتری که بر اساس ساختار شرکت CISCO ساخته شده آشنا خواهید شد مطالبی مانند مسیر یابی، سوئیچینگ، پیکربندی و مدیریت مسیریاب‌ها و سوئیچ‌ها در شبکه‌های کامپیوتری و...

 

MCSA : در دوره MCSA شما اصول راه اندازی یک شبکه کامپیوتری بر اساس سیستم عامل‌های سرور شرکت مایکروسافت را فرا خواهید گرفت. سرویس‌هایی مانند: DNS, DHCP و Active directory.


البته این نکته را در نظر بگیرید که برای اینکه شما یک کارشناس شبکه محسوب گردید لازم است به هر دو شاخه تسلط داشته باشید. در دوره‌ی آموزشی شبکه در جهاد دانشگاهی تهران ما همه چیز را در نظر گرفتیم تا شما از آموزش مجرب‌ترین اساتید این مجموعه بهره‌مند شوید و بتوانید با زمان‌بندی معقول و مناسب هر چه سریع‌تر به این مهارت دست پیدا کنید.

مشاوره: 84651230_02184650 ☎️
➖➖➖➖➖➖➖➖➖
کانال تلگرام: 🆔 @jtitnews
اینستاگرام: https://www.instagram.com/jtit.ir🌐لیست کلاس های کارگروه سخت افزار- شبکه - امنیت مرکز کامپیوتر
مونتاژ و عیب‌یابی کامپیوتر‌های شخصی+COMPTIAA - شنبه دوشنبه 20-17
امیر رمضانی
شروع دوره:
1403/04/30
روزهای برگزاری:
شنبه - دوشنبه
ساعات جلسات:
17:00 الی 20:00
هزینه: 1,440,000 تومان
مبانی شبکه های کامپیوتری  NETWORK +- شنبه دوشنبه 12-9
علي متين وفا
شروع دوره:
1403/05/13
روزهای برگزاری:
شنبه - دوشنبه
ساعات جلسات:
09:00 الی 12:00
هزینه: 1,200,000 تومان
مبانی شبکه های کامپیوتری  NETWORK +یکشنبه سه شنبه ۲۰^۱۷
اساتید جهاد دانشگاهی تهران
شروع دوره:
1403/05/21
روزهای برگزاری:
یکشنبه - سه شنبه
ساعات جلسات:
17:00 الی 20:00
هزینه: 1,200,000 تومان